Rewelacyjny spektakl 'Telewizja kłamie’ w oświęcimskim Centrum Kultury!

telewizja klamie oswiecim

Już 19 maja 2024 roku, w prestiżowym Oświęcimskim Centrum Kultury, miłośnicy sztuki i humoru będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu komediowym pt. „Telewizja kłamie”. O godzinie 15:30 oraz 18:30 aktorzy Tamara Arciuch, Adam Fidusiewicz lub Paweł Góral, Bartek Kasprzykowski, Bartosz Opania oraz inni znakomici artyści, pod reżyserią Bartka Kasprzykowskiego i Michała Paszczyka, zabiorą widzów w niezapomnianą podróż przez świat telewizyjnych kłamstw.

„Telewizja kłamie” to niezwykłe połączenie teatru i kabaretu, które odsłania prawdę o zakłamaniach na ekranach telewizorów. Tamara Arciuch wcieli się w postać Ani Lawendowskiej, Adam Fidusiewicz lub Paweł Góral jako Krzysztof Wybisz, Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor, a Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz, zapewniając publiczności rozrywkę na najwyższym poziomie.

Na scenie zobaczymy również Krzysztofa Zniemca, Tomasza Karmela i Marcina Prochopa, którzy wcielą się w rolę prezenterów telewizyjnych, pokazując nie tylko to, co widzowie widzą przed ekranami, ale także kulisy telewizyjnych studiów. Publiczność będzie miała okazję wyboru, oglądając występy odzwierciedlające charakterystyczne dla różnych stacji telewizyjnych, takich jak TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Czy nazwiska gwiazd są przypadkowe? Odpowiedź na to pytanie pozostawiana jest widzom.

Twórca spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, obiecuje, że widzowie będą się śmiać do łez przez całe 120 minut trwania przedstawienia. To niezrównane połączenie talentu, humoru i refleksji, które nie można przegapić!

Źródło: ock.org.pl